KOÜ Derbent MYO

 

Slide 1

Slide 2

Slide 3

Slide 4

Slide 5

Slide 6

Slide 7

Slide 8

Slide 9

Slide 10

Slide 11

Slide 12

Slide 13

Slide 14

 

 

 

 

 

Şirinsulhiye İlkokulu 3. ve 4. Sınıf Öğrencilerini Okulumuzda Konuk Etmemizin Anısına...

" Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir güçlü yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz..." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

 

Ülkemizde hızlı gelişen hizmet sektörleri arasında yer alan turizm konusunda halkımızın bilinçlenmesi ve daha etkin katılımını sağlamak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Turizm Haftası, 2018 yılında 42. kez kutlanmıştır. Bizler de Kocaeli Üniversitesi Kartepe Turizm MYO Turist Rehberliği Programı 2. sınıf ve Seyahat Hizmetleri 2. sınıf (I. öğretim) öğrencileri olarak kardeş okulumuz Şirinsulhiye İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencilerine okulumuzun konferans salonunda "Kişisel Gelişim: Değerlerimiz, Sorumluluk Almamız ve Farkındalık Geliştirmemiz" kapsamında müzik dinletisi, görseller ve video gösterimi eşliğinde "Kocaeli Turizmi" konulu sunumumuz, Oğuz SAYGIN ve Uzm. Psikolog Ekrem SAYGIN tarafından yazılan RESFEBE Resimli Kelime Oyunları adlı kitap hediyemiz ve ikramımızdan oluşan bir etkinlik gerçekleştirdik.

 

Okul Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Sami KARACAN, yaptığı konuşmada bizi kutladı. Kardeş okulumuz Şirinsulhiye İlkokulu Müdürü Sayın Alaaddin DOĞANLI ise projelerimize her zaman destek vermeye devam edeceğini belirterek memnuniyetini dile getirdi. Çok mutlu olduk ve onurlandık.

 

Bizler aşağıda isimleri bulunan öğrenciler olarak; Okul Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Sami KARACAN'a, projemizin ilk aşamasını gerçekleştirmek üzere yola çıktığımız 2015-2016 eğitim-öğretim yılında nezaketi ve desteği ile bizi okuluna bağlayan Şirinsulhiye İlkokulu Müdürü Sayın Alaaddin DOĞANLI'ya, 3. sınıf öğretmeni Mustafa ALAY'a, 4. sınıf öğretmeni Aylin ZEREY KAYA'ya, konferansımıza dinleyici olarak destek veren TRP 1. sınıf öğrencilerine tüm içtenliğimizle teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi sunarız. Ayrıca etkinliğimizi öğrendikten sonra bize destek olmak için biraraya gelen ve müzik dinletileri ile programımızı zenginleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı klarinet usta eğitimcisi Zekai ÇEVİK'e, darbuka sanatçısı Ergün ÇETİNEL'e, 2014 Seyahat Hizmetleri mezunu ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı klarinet öğrencisi Buse RENDE'ye çok teşekkür ederiz.

 

Sabiha Serra Yılmaz, Büşra Çelik, Büşra Bayram, Gülay Tanış, Ali Gültekin, Hasret Ballıkaya, Şevval Keskin,

Doğukan Yeşilbağ, Zülfü Ortaç, Emre Çetinayak, Deren Ayşem Soydaş, Fatih Bağı, Mehmet Cuma Tahiroğlu, Kerem Bişkin, Nurhak Çakar, Burak Akkaş, Ozan Yıldırım, Gamze Bostan, Doğukan Tektaş, Fatih Cırt, Arzu Karaman, Elvan Ölmez,

Hatice Karakuş, Behice Başköy, Zeynep Yıldırım, Merve Güney, Beyzanur Dil, Gülbahar Çetin, Selin Yıldırım,

Oben Ayberk Karakoç, Buse Öktem, Çiğdem Ekici, Burcu Dede, Funda Nur Kökbudak, Gizem Keskin, Yasemin Unur,

Ayşen Keskin, Salih Kaya, Bilge Kurtuluş, Çağla Güral, Mine Çağlayan, Şevval Güven, Berathan Gönültaş,

Ümit Özdemir, Okan Nart, Dilara Unan, Ali Can Malkoç.

 

 

 

 

 

Ana Sayfa